نرم افزار حسابداری هلو آموزشگاهی

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

نرم افزار حسابداری هلو آموزشگاهی

45,000 تومان

5 قلم

نقد و بررسی نرم افزار مالی حسابداری طرفه نگار هلو کد آموزشگاهی

گروه شرکت‌های طرفه‌نگار از سال 1377 فعالیت خود را در حوزه تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت نرم‌افزار کشور شناخته می‌شود. مهم‌ترین هدف طرفه‌‌نگار نهادینه‌ کردن ابزارهای نوین فن‌آورانه در کسب و کارهای فروشگاهی، کوچک و متوسط است. چشم‌‌انداز گروه، ارایه خدمات هوشمند و خلاقانه به جامعه‌ی ذی ربطان است و نوآوری و تنوع از رویکردهای محوری شرکت محسوب می‌شود. در ادامه با دیجی همکار (مرجع فروش نرم افزار های حسابداری) برای بررسی امکانات نرم افزار حسابداری طرفه نگار هلو کد آموزشگاهی همراه باشید.

نرم افزار حسابداری طرفه نگار هلو کد آموزشگاهی

شرکت طرفه نگار از گروه نرم‌افزارهای مـالی و حسابداری ( هلو کد آموزشگاهی ) در راستای نشر علم، خدمت به جامعه، اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی اقدام به طراحی و تولید نسخه آموزشگاهی نرم افزار حسابداری هلو نموده است. یکی از دغدغه های جامعه امروز ما تئوری بودن افراد تحصیل کرده است که به لحاظ علمی و تئوری دارای دانش خوبی هستند اما بدلیل عدم آشنایی با ابزارها و همچنین بازار کار، توانایی جذب سریع به محیط کار را ندارند. قطعا یکی از اصلی ترین ابزارهای مورد نیاز حسابداران، نرم افزار حسابداری مناسب با نیاز آنهاست. یکی از دغدغه های علاقه مندان به حسابداری برای یادگیری کامل یک نرم افزار حسابداری، عدم توان خرید نرم افزار کامل بوده است.

لذا طرفه نگار بر آن شد تا برای ادای دین و خدمت به علاقمندان به حسابداری و ایجاد امکانی که بتوانند از کاملترین امکانات نرم افزار حسابداری هلو استفاده نمایند، اقدام به طراحی و تولید نسخه آموزشگاهی نمود. در نسخه آموزشگاهی حسابداری هلو کلیه امکانات نرم افزار کد 41 بطور کامل در اختیار دانشجو قرار گرفته است تا بتواند با انجام کلیه عملیات های مربوطه تسلط کاملی به نرم افزار یافته و همچنین دانش خود را به تجربه و عمل تبدیل نماید.
در این نسخه از نرم افزار هلو کد آموزشگاهی کاربر می تواند یک چرخه کامل حسابداری از ورود اطلاعات تا بستن حسابها را انجام دهد. طرفه نگار بدلیل جلوگیری از استفاده تجاری از این نسخه، محدودیت هایی را در ورود اطلاعات و تهیه گزارشات ایجاد نموده است که آن محدودیت ها هم به گونه ای قرار داده شده است که خللی در یادگیری دانشجو نداشته باشد. قطعا با توجه به رشد و گسترش روز افزون نرم افزار حسابداری هلو در جامعه اقتصادی ایران، هر روز نیاز به افراد متخصص و مسلط به نرم افزار حسابداری و مالی هلو بیشتر می گردد و فراگیری این نرم افزار می تواند عامل موثری در جذب و استخدام افراد علاقمند نیز قرار گیرد.
کلیه مراکز علمی – دانشگاهها و آموزشگاهها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی نسبت تهیه و نصب نسخه هلو کد آموزشگاهی در کارگاههای عملی خود اقدام نمایند. آرزوی طرفه نگار این است که با این اقدام خود بتواند گامی در راستای رشد و شکوفایی کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

هلو

نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو با پوشش بیش از 200 گروه شغلی دارای نسخه های فروشگاهی، شرکتی و تولیدی است.

هشت ویژگی جدید هلو 8

پنل‌های تخصصی مشاغل

پنل‌های شغلی جدید نرم‌افزارهایی هستند با منوهای تخصصی که با در نظر گرفتن نیازهای هر شغل تولید شده‌اند.

محیط کاربری جدید و زیبا

در هلو 8 از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی طراحی محیط نرم‌افزاری و شبیه به ساختار و طراحی ویندوز 10 به صورت موزائیکی و با ظاهری لذت‌بخش طراحی شده است.

ابزارهای جانبی پرتابل

ابزارهای پرتابل هلو امکان دسترسی شما به اطلاعات نرم‌افزارتان را هر جا که هستید، ممکن می‌سازد. داشبورد مدیریتی و وب سرویس ابزارهای جانبی هستند که بین شما و نرم‌افزار هلو ارتباط برقرار می‌کنند.

حسابداری یکپارچه برای واحدهای با پراکندگی جغرافیایی

با این امکان، واسط کاربری در اختیارتان قرار می‌گیرد که از طریق آن اجرای نرم‌افزار در قالب وب را از هر نقطه جهان میسر و اگر دفاتر یا شعبه‌هایی با پراکندگی جغرافیایی دارید، با این نرم‌افزار می‌توانید حسابداری آن‌ها را یکپارچه کنید.

منطبق با قوانین مالیاتی

نرم‌افزار حسابداری هلو با بهره‌گیری از خبره‌ترین مشاوران مالیاتی، و با توجه به نیاز صاحبان مشاغل با قوانین جدید انطباق یافته و در نسخه 8 نیز آخرین تغییرات قوانین سازمان امور مالیاتی، از جمله ماده قانونی 169 را لحاظ کرده‌ است.

ارتباط با فروشگاه اینترنتی

قابلیت جدید نرم‌افزار حسابداری هلو اتصال به فروشگاه اینترنتی است. شما با وارد کردن اطلاعات کالا و محصولات خود، می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را نیز همزمان مدیریت کنید. هر تراکنش مالی در فروشگاه اینترنتی شما به صورت اتوماتیک در نرم‌افزار حسابداری لحاظ خواهد شد.

اتصال به کارتخوان‌های بانکی معتبر

از دیگر امکانات کاربردی هلو 8 ارتباط با کارتخوان‌های بانکی معتبر کشور است. در این نسخه امکان ارتباط کامل‌تری بین نرم‌افزار هلو و تعداد بیشتری از کارتخوان‌های بانکی به وجود آمده است.

خدمات پس از فروش هوشمند

در هلو 8 می‌توان از طریق سیستم Smart Help خدمات پشتیبانی را تمدید و یا نسخه جدید را به صورت آنلاین نصب نمایید.

توجه: امکانات معرفی شده ذیل، ویژگیهای نرم افزار هلو کد آموزشگاهی دارای محدودیت امکانات، ورود اطلاعات و تهیه گزارشات می باشد.

برخی امکانات نرم افزار هلو کد آموزشگاهی :

– محاسبه مالیات بر ارزش افزوده در فاکتور (VAT)

– تعریف نوع کالا، با امکان گروه بندی کالا در سه سطح، کد کالا 18 رقم

– صدور انواع فاکتور (پیش فاکتور، خرید، فروش، مرجوعی، امانی و ضایعات )

– فاکتور خاص اتوماسیون فروشگاهها، بارکدخوان، تهیه فیش پرینت، چاپ بارکد، صندوق فروش (POS)، امکان استفاده از POS بانکی

– معین اشخاص با ریز کالاها و چکها، راس گیری چک، سود ناویژه هر کالا، هر فاکتور، هر مشتری و …

– ثبت قیمتهای پیشنهادی همکاران جهت خرید و فروش کالاهای خاص و دسترسی آسان در فاکتور

– مغایرت گیری (بانکی و …)

– ثبت ۱۰ قیمت فروش مختلف برای هرکالا

– منطقه بندی طرف حسابها

– امکان طراحی فاکتور

– دفترچه قسط

– تعریف فرمول تولید

– مشخصات واسطه ها (ویزیتور)، ثبت کمیسیون آنها با درصد پیشنهادی یا عادی

– تعیین محدوده دسترسی کاربران در سطوح دلخواه و مورد نیاز

– امکان ساخت گزارشات متنوع و دلخواه ( بالغ بر 2000 نوع گزارش مختلف در کد 41)

– تعریف اقساط پرداختی و دریافتی، گزارشات مربوط

– امکان ارسال اطلاعات بصورت فایلهای Excel,Html,Text

– بالغ بر ۲۵۰ نوع امکان خاص برای مشاغل و نیازهای متفاوت

– ثبت تولید

– انواع گزارشات حسابداری، سود و زیان، تراز آزمایشی و ترازنامه، دفاتر مالی و …

– گزارش ساز دلخواه اشخاص، کالا، فاکتور، اسناد و …

– گزارشات ویژه آماری از قبیل پرفروش ترین کالا، کم فروش ترین کالا، بدهکارترین و بستانکارترین مشتری و …

و بسیاری امکانات دیگر

افتخارات طرفه نگار

مجموعه طرفه نگار، تنها دارنده‌ی گواهی‌نامه، لوح و تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در صنعت نرم‌افزار کشور طی نُه سال پیاپی می‌باشد. همچنین با مشارکت کارکنان موفق به دریافت، پیاده‌سازی و بهبود مستمر الزامات سه گواهی‌نامه ایزو 9001، 10002 و 10004 شده است. احراز رتبه یک تولیدِ نرم‌افزار از سوی شورای عالی انفورماتیک ایران، تندیس مشتری‌مداری، کارآفرین برتر کشور در سال 88، گواهی‌نامه بین‌المللی دایموند خلاقیت و نوآوری در سال 2012، کارآفرین برگزیده استارت‌آپ گرایند سال 94 و کارآفرین برگزیده استارت‌آپ ویکند سال 94 از جمله موفقیت‌هایی است که با تلاش گروهی به‌دست آمده است. طرفه نگار با برخورداری از شبکه نیم‌میلیون مشتری و 500 نمایندگی، بزرگ‌ترین خانواده نر‌م‌افزاری ایران به شمار می‌رود.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برترین خودآموز زبان انگلیسی sweet-english با 20 درصد تخفیف ویژه در بانک نرم افزار یار مهربان برای کسب اطلاعات و سفارش این محصول میتوانید با شماره تلفنهای 09215160521 تماس حاصل فرمایید