ارزان شد!

آموزش عنبیه شناسی سطح مقدماتی و متوسط

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

آموزش عنبیه شناسی سطح مقدماتی و متوسط

90,000 تومان

81,000 تومان

98 قلم

مدرس : استاد حسینی

مقدمه عنبیه شناسی
یکی از روش های تشخیص بیماری درطب جامع کل نگرعنیه شناسی می باشداین روش جهت  تشخیص آسان وکم هزینه بیماری در دنیا طرفداران زیادی دارد،که قدمت آن کمتر ازدو قرن می باشد.
برای بیان کامل بودن هر چیزی آن رابه مدور وگردبودن شبیه می کنند،مانند خورشید،ماه،سیارات وکره زمین،کره چشم بیانگر تمامی اعضای بدن می باشد و چشم کاملترین وسیله تشخیص موقعیت بدن می باشد.رنگ های عنبیه که حاکی از چگونگی تمامی اعضای بدن است در ضمن سلامت اعضاء وبیماری وجریان بهبود تغییر می کند وتشخیص این تغییرات مستلزم دیدن دوره نسبتاًطولانی است وبدون گذراندن دوره تخصصی نمی توان تشخیص داد .بنابر این ،این دوره ای را که با هم کار می کنیم یک دوره مقدماتی واولیه می باشد که می تواند کمک به تشخیص بیماری در بدن شما انجام بگیرد وهمچنین کنترل بیماری های مزمن در خود یا دوستان واعضای خانواده شما را یاری نماید. قبلا تصور می شد که مغز شگفت انگیز ترین عضو است در صورتی که امروزه می بینیم مغز واسطه ای است برای انتقال تمامی بدن وحتی خود مغز به چشم.
در هر عنبیه متجاوز ازنود محل خاص تعیین ونام گذاری شده است.می توانیم عنبیه را به صورت ساعتی استاندارد درنظر بگیریم که از یک تا دوازده شماره گذاری شده وبین هر ساعت نیز به ده قسمت تقسیم می شود. این روش ساعتی کاربرد جهانی دارد.بدین ترتیب با تقسیم هر ساعت به ده قسمت جزیی در مجموع صدوبیست قسمت در عنبیه تعیین می گردد.
هر گاه بافت یکی ار اعضا آسیب ببیند با انتقال آن آسیب دیدگی به مغز ،رنگ مربوط به آن عضو در قسمت عنبیه تغییر می کند ودر حال درمان رنگ مجدداًتغییر کرده ودر صورت سلامت عضو به همان رنگ قبل از بیماری بر می گردد


تعریف عنبیه شناسی
عنبیه شناسی مطالعه عنبیه چشم می باشد،چشم ها در گذشته های دور ((در وازه ای به روح))نامید ه می شدند،اما افراد کمی ار درستی این حرف آگاه بودند .تجزیه وتحلیل های دقیق ساختار عنبیه ورنگدانه ای شده آن ،اطلاعاتی رادر باره فرد مورد مطالعه قرار داده که به دست آوردن این اطلاعات با روش های دیگر خیلی دشوار است.متخصصان این علم با یک نگاه در چشم شما می توانندقدرت وضعف ذاتی اندام ها،غدد وروی هم رفته سلامتی شمارا مشخص کنند.همچنین می توانند بگویندکه آیاشما زمینه دچارشدن به بیماری هارادارید یا نه.
همواره طرح طرح والگوی عنبیه در افراد مختلف حتی دوقلوهای همسان هم متفاوت است در حقیقت اسکن وبررسی چشم برای تشخیص هویت افراد،بهتر ار اثر انگشت می باشد.عنبیه حداقل 253طرح کاملاًمختلف دارد .در حالی که نوک انگشت تنها 40 طرح متفاوت است.برخی ازکشورهای اروپایی هم اکنون از اسکن چشم در مسائل امنیتی وماشین های ای تی ام (رای شماری مجلس) استفاده می کنند.
اما تنها با شناخت،مشکل حل نمی شود وشخص باید درمان املاح تغذیه،وطب های مکمل دیگر را نیز بکار ببرد تا بهبود یابد .وهمچنین پس از تشخیص از داروهای گیاهی وطب رایج استفاده نماید تا بیماری را درمان کنند.

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید