ارزان شد!

آمــوزش جامــع 3ds Max بخـش اول

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

آمــوزش جامــع 3ds Max  (بخـش اول)

شماره مجوز انتشار : 045673-04349-8

54,000 تومان

45,900 تومان

500 قلم

مقدماتی تا پیشرفته
4

بانک کتاب و نرم افزار یار مهربان

همانطور که اغلب کاربران سایت می دانند، پیش از این آموزش جامع 3ds Max 2012 را در بین محصولات سایت داشتیم که بدلیل تغییرات نسبتاً قابل توجه نرم افزار و از طرفی احساس نیاز به اصلاح برخی سرفصلها، تصمیم به بروزرسانی این مجموعه گرفتیم. از این رو بلافاصله پس از انتشار نسخه ی 2015 این نرم افزار(در فروردین 93)، کار برای برنامه ریزی و سرفصل بندی، طراحی تمرینها و ضبط دروس را آغاز کردیم و پس از گذشت نزدیک به یک سال به نتیجه ی مورد انتظار خود رسیدیم. البته در این مجموعه ی آموزشی به دلیل پرداختن به جزئیات بیشتر و گنجاندن تمرینات متنوع تر، حجم زیادی از آموزش را پیش رو داشتیم و به همین جهت این مجموعه را به دو بخش تقسیم کرده ایم تا از یک طرف حجم زیاد آموزش باعث کاهش کیفیت محتوا نشود و از طرفی علاقمندانی که به بخش خاصی از آموزش نیاز دارند لازم نباشد برای کل مجموعه هزینه کنند. 

 

    این مجموعه یکی از کاملترین، دقیق ترین و اصولی ترین آموزشهای تولید شده برای نرم افزار 3ds Max در سطح جهان است که به زبان فارسی تولید و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است تا بدون نیاز به صرف هزینه های بالای کلاسهای حضوری و یا طی مسافتهای طولانی جهت شرکت در کلاس، بتوانند این نرم افزار را با حداکثر جزئیات فرا بگیرند.

 

«برخلاف تصور برخی کاربران، این مجموعه (و دیگر تولیدات گروه کاملیون) دوبله ، زیرنویس و ... نیست و اساساً به زبان فارسی تألیف و تولید شده است»

 

نرم افزار 3ds Max را می توان به هفت عنوان کلی تقسیم بندی نمود که عبارتند از :

1- محیط و ابزارهای کلی نرم افزار  2- مدلسازی  3- ساخت مواد و بافتدهی  4- نورپردازی  5- تنطمیات خروجی (رندر)  6- انیمیشن  7- داینامیک و جلوه های ویژه

 

در این مجموعه (بخش اول)، شناخت محیط و ابزارهای کلی نرم افزار و تمامی اصول و تکنیک های مدلسازی پوشش داده می شود و با توجه به اهمیت این دو عنوان، قویاً پیشنهاد می شود که کاربران و علاقمندان تمرکز ویژه ای برای فراگیری آنها اختصاص دهند. شاید تولید 21 ساعت آموزش تنها برای دو عنوان از مباحث 3ds Max نشان از اهمیت آنها باشد. مباحثی که با شناخت دقیقشان راه برای تسلط به کل نرم افزار بسیار هموار می شود. 

 

این مجموعه در 133 درس تهیه و تنظیم شده است که در قالب 3 دی وی دی ارائه می شود و در مجموع بیش از 21 ساعت آموزش را شامل خواهد شد. با توجه به نیاز کاربران به خود نرم افزار و در دسترس نبودن آن در برخی مناطق کشور، نسخه ی کامل 3ds Max 2015 نیز در کنار محتوای آموزشی قرار گرفته است. 

 

 

در ادامه نگاهی مختصر به محتوای هر فصل خواهیم داشت : 

 

فصل اول:  ابزارهای پایه

    لازمه ی شروع کار با هر نرم افزاری، شناخت محیط نرم افزار و ابزارهایی است که در ابتدای باز شدن آن دیده می شوند. در این فصل ضمن بررسی دقیق این ابزارها و اشاره به تکنیک های عمومی، چندین تمرین مدلسازی را خواهیم دید که همگی متناسب با دروس طراحی شده اند. این فصل مجموعاً شامل 43 درس است و 6 ساعت آموزش را شامل می شود.

 

فصل دوم:  اسپلاین ها

    کار با موضوعات دو بعدی، فصل دوم را تشکیل میدهد. در این فصل طی 22 درس، ابزارهای ترسیم خطوط و دیگر موضوعات دو بعدی تدریس شده و روشهای تبدیل این موضوعات دوبعدی به حجم های سه بعدی نیز با جزئیات کامل بررسی خواهند شد. وجود 6 تمرین در بین دروس، یادگیری مباحث عنوان شده رو کامل خواهد کرد.

 

فصل سوم:  Editable Poly

    در فصل سوم به یکی از پرکاربردترین مجموعه ابزارهای مدلسازی پرداخته می شود. Editable Poly موضوع این فصل است که شامل 27 درس بوده و نزدیک به 4 ساعت و نیم از حجم آموزش رو به خودش اختصاص داده است. در این فصل هم تمرینهای مرتبطی اجرا می شوند که مسلماً در سطح بالاتری نسبت به تمرینهای پیشین هستند.

 

فصل چهارم:  Ribbon

    فصل چهارم بطور کامل معطوف به مجموعه ای از ابزارهای مدلسازیست که در نوار Ribbon قرار گرفته اند. اگرچه بسیاری از گزینه های این بخش عملکردی کاملاً مشابه با ابزارهای Editable Poly دارند ولی با توجه به تحولات قابل توجه نرم افزار 3ds Max در این قسمت، تصمیم گرفتیم آیتمهای آن را یک به یک بررسی کنیم. Populate، Object Paint، Selection، Free Form، Modeling، پنج بخش این نوار رو تشکیل می دهند.

 

فصل پنجم:  سایر ابزارهای مدلسازی

    با توجه به اینکه ابزارها و روشهای متفرقه ای هم برای مدلسازی وجود دارند که در دسته های قبلی قرار نمی گیرند، در فصل پنجم با مجموعه ای از این ابزارهای متفرقه آشنا می شویم که به همراه 3 تمرین مرتبط، دانش ما رو برای مدلسازی هر آنچه که در نظر داریم، تکمیل خواهند کرد.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید