ارزان شد!

آمــوزش جامــع 3ds Max بخـش دوم

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

آمــوزش جامــع 3ds Max بخـش دوم

شماره مجوز انتشار : 049253-04349-8

48,000 تومان

40,800 تومان

500 قلم

3 دستگاه
مقدماتی تا پیشرفته
2

بانک کتاب و نرم افزار یار مهربان

پس از مبحث گسترده و پرمحتوای مدلسازی که در بخش اول به آن پرداختیم، در این مجموعه که تحت عنوان «آموزش 3ds Max 2015 بخش دوم»در اختیار علاقمندان قرار گرفته است، دیگر مباحث این نرم افزار بررسی می شوند که شامل : بافتدهی و ساخت متریال، بافتدهی پیشرفته، نورپردازی، دوربین، رندر و در نهایت انیمیشن خواهند بود. در ادامه نگاهی مختصر به محتوای هر فصل خواهیم داشت : 

 

توجه: شماره گذاری فصل ها و دروس با توجه به بخش اول و در ادامه ی آن انجام شده است. همچنین توضیحات ذیل، عیناً در دفترچه ی راهنما همراه مجموعه و در کنار جداول دروس هر فصل، آمده اند.

 

فصل ششم:  بافتدهی و ساخت متریال

    شناخت پنجره ی ویرایشگر متریال (Material Editor) و ابزارهای آن، روشهای مختلف ساخت متریالها، آشنایی با متریالها و مپ های پرکاربرد و شیوه های تنظیم متریالها بر روی موضوعات صحنه، محتوای این فصل را تشکیل می دهد. ضمن آنکه وجود تمرینهای مختلف در بین دروس، کاربرد مطالب عنوان شده را بخوبی به هنرجویان منتقل خواهد کرد.

 

فصل هفتم:  بافتدهی پیشرفته

     در کنار شیوه های مرسوم تنظیم نقوش بر روی موضوعات، روشهای پیشرفته تری نیز وجود دارد که به دو نوع از آنها در این فصل اشاره می شود. Unwrap یکی از این روشهاست که در بین کاربران حرفه ای 3ds Max بسیار کاربرد دارد و بخش عمده ای از این فصل هم به آن اختصاص داده شده است. همچنین در دروس پایانی به Viewport canvas و ابزارهای مختلف آن به عنوان یکی دیگر از روشهای محبوب ساخت و تنظیم نقوش، پرداخته می شود.

 

فصل هشتم:   نورپردازی و دوربین

 پس از متریالها، نوبت به نورپردازی می رسد. انواع نورهای استاندارد، نورهای فوتومتریک، سایه ها و تمامی جزئیات تنظیمات آنها، عمده ی دروس این فصل را تشکیل می دهد. مبحث دیگر این فصل دوربین است که شامل ساخت دوربین، تنظیم پارامترها و ایجاد افکت های مرتبط با آن می شود.

 

 فصل نهم:   رندر

    رندر، خروجی نهایی آن چیزی است که تا کنون ساخته ایم و در واقع تبدیل فضای سه بعدی به یک تصویر ثابت یا متحرک دو بعدی است. بر اساس همین تعریف، در فصل نهم و پس از متریالها و نورها و تنظیم دوربین، به رندر می پردازیم. گزینه ها و تنظیمات Render Setup، پنجره ی Render Frame و ابزارهای پرکاربرد منوی Render، تشکیل دهنده ی محتوای این فصل هستند.

 

فصل دهم:   انیمیشن

    فصل دهم به متحرک سازی و انیمیشن اختصاص داده شده است و شامل مجموعه ای از ابزارها و گزینه هایی است که جهت کنترل حرکت موضوعات استفاده می شوند. البته مبحث انیمیشن بسیار گسترده است و بدیهی است که تشریح تمامی امکانات نرم افزار، به ده ها ساعت آموزش نیاز دارد. با این وجود در این فصل به مطالبی اشاره می شود که نه تنها پایه و اساس انیمیشن در نرم افزار 3ds Max را پوشش می دهد بلکه مسیر ورود به این مقوله را برای سطوح پیشرفته تر هموار می کند.  

  

این مجموعه در 112 درس تهیه و تنظیم و در قالب 2 دی وی دی ارائه شده است و در مجموع بیش از 17 ساعت آموزش را شامل می شود. 

 

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید