ارزان شد!

فرهنگ لغات معین

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

فرهنگ لغات معین

30,000 تومان

27,000 تومان

500 قلم

3 دستگاه
1

بانک کتاب و نرم افزار یار مهربان

 مجموعه مدون کلمه ها و ترکیب های رایج در هر زبان را فرهنگ عمومی می گوییم. عدم آگاهی از طرز استفاده هر فرهنگ لغت، (دیکشنری) موجب می شود مترجم یا زبان آموز، کلمه یا عبارت مورد نظر را در فرهنگ پیدا نکند و یا در جای نا مناسب به دنبال آن بگردد و وقت بسیاری را صرف پیدا کردن معنی کند.

باید توجه داشته باشید که مهمترین ابزار کار مترجم و زبان آموز، فرهنگ لغت است و باید آن را مناسب متن مورد نظر انتخاب کند. برای مثال فرهنگ آمریکایی باید برای متن های آمریکایی و فرهنگ بریتانیایی برای متن های بریتانیایی مورد استفاده قرار گیرد.

دانستن معانی تمامی لغات کار بسیار دشواری می باشد ولازم است با فرهنگ لغت و طرز استفاده از آن آشنا باشیم. از این رو نارسیس سعی خود را بر آن داشت تا با انتشار فرهنگ معین که یکی از فرهنگ‌های مهم واژگان فارسی است کار را برای کاربران آسان تر کند و به آنها این امکان را بدهد که با صرف مدت زمان خیلی کوتاه تر بتوانند هرچه بهتر از فرهنگ جامع و کامل معین استفاده کنند همچنین نارسیس توانسته با گنجاندن فرهنگ طیفی (+) در این مجموعه به بخش گسترده تری از نیازهای کاربران پاسخ دهد.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برترین خودآموز زبان انگلیسی sweet-english با 20 درصد تخفیف ویژه در بانک نرم افزار یار مهربان برای کسب اطلاعات و سفارش این محصول میتوانید با شماره تلفنهای 09215160521 تماس حاصل فرمایید