ارزان شد!

CorelDRAW X8 Collection کورل

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

CorelDRAW X8   Collection کورل

شماره مجوز مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد:053121-0107-16

13,000 تومان

9,100 تومان

500 قلم

1

بانک کتاب و نرم افزار یار مهربان

کرل درا ایکس 8.1 + کالکشن

شرکت کورل یکی از پیشگامان صنعت طراحی دیجیتال است که CorelDRAW، معروفترین محصول این شرکت،  یکی از قویترین نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی مبتنی بر بردار محسوب می‌شود.حسن طراحی مبتنی بر بردار که برخلاف سایر نرم‌افزارهای گرافیکی به جای پیکسل از خط و نقطه استفاده میکند در این است که کیفیت طراحی با تغییر سایز طرح کاسته نمی شود لذا شما می توانید طرح خود را در هر اندازه‌ای برای چاپ بفرستید و نگران کاهش کیفیت در چاپهای بزرگ نباشید.

در حال حاضر کورل به عنوان استانداردی در صنعت طراحی گرافیکی شناخته می‌شود.طرح انواع لوگو و آرم تا انواع پوستر و بیلبرد تا طراحی پارچه و بکارگیری آن توسط شرکتهای بزرگ نشان از قابلیتهای این برنامه دارد.

در این مجموعه نسخه کامل کورل دراو X8.1 در هر دو ویرایش 32 و 64 بیتی با قابلیت فعال سازی تمام بخشها قرار گرفته است. نسخه X8 نسبت به نسخه های پیشین تغییرات بنیادین و شگرفی داشته است. بهبود روابط کاربری، امکانات جدید ویرایش و طراحی، پشتیبانی و سازگاری بهتر از زبان فارسی در کنار صدها قابلیت جدید از مهمترین ویژگی های این نسخه می باشد.

کورل از نسخه X6، و بعد از آن، با سیستم عامل های ویندوز 7 و جدیدتر سازگار است ولی نسخه های قدیمی تر بر روی XP هم اجرا می شوند.

نسخه های قبلی کورل هم با سیستمهای 64 بیتی سازگارند و بر روی هر دو سیستم عامل 32 و 64 بیتی نصب می شوند. در این مجموعه تعدادی کتاب الکترونیکی برای آموزش نرم افزار کورل دراو وجود دارد.

علاوه بر نسخه های X8.1، مجموعه حاضر شامل تمام نسخه های CorelDraw GraphicsSuite از نسخه های 12 تا آخرین نسخه آن یعنی X8.1 است.

راهنمای فارسی گام به گام نصب و فعال سازی، همانند تمام مجموعه های گردو در این مجموعه نیز وجود دارد.

Gerdoo Corel Collection
CorelDRAW Graphics Suite 12
CorelDRAW Graphics Suite X3 13.0
CorelDRAW Graphics Suite X4 SP2
CorelDRAW Graphics Suite X5 SP3 15.2.0.686
CorelDRAW Graphics Suite X6 16.4 32&64bit
CorelDRAW Graphics Suite X7 17.6
CorelDRAW Graphics Suite X8.1 32&64bit

System Update

Ebooks

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید