ارزان شد!

آموزش Photoshop CS6, CC فتوشاپ

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • محصولات اورجینال

  محصولات اورجینال

 • تخفیف ویژه

  تخفیف ویژه

آموزش Photoshop CS6, CC فتوشاپ 8-02378-034266

28,000 تومان

22,400 تومان

500 قلم

مقدماتی تا پیشرفته
2

بانک کتاب و نرم افزار یار مهربان

نرم افزار Photoshop، مهم ترین، معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزار در زمینه کار بر روی تصاویر گرافیکی است. در دوره مقدماتی این آموزش، شما نحوه کار با ابزارهای انتخاب، رنگ آمیزی و درج متن را بطور کامل فراخواهید گرفت. همچنین اصول و مبانی کار با لایه ها از دیگر مباحث این دوره آموزشی است.

در دروس دوره متوسط آموزش نرم افزار Photoshop CS6، روش های تغییر ابعاد تصویر، استفاده از منوی Select، کار با خط کش ها و خطوط راهنما را فرا خواهید گرفت. همچنین با اصول کار با ابزارهایی برای اندازه گیری، رتوش و ترسیم مسیر ها و اشکال برداری آشنا خواهید شد. علاوه بر این، مباحثی نظیر تبدیل حالت های رنگی، استفاده از گزینه های پالت و زیر منوی Adjustments، کار با Styleها و ماسک ها از دیگر موضوعات مطرح شده در این دوره آموزشی است. در دوره پیشرفته نیز با آموزش فیلترها و برخی از پالت های مهم، مثالهای متعدد و بسیار حرفه ای از طراحی انواع پشت زمینه و متون مختلف گرفته تا رتوش حرفه ای تصویر ارائه شده است.

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Adobe Photoshop ویرایش های CS6 و CC، دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Adobe Photoshop CS6 به همراه آموزش ویژگی های جدید Adobe Photoshop CC می باشد.

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید